Lokal na sprzedaż, Siemianowice Śląskie

Cena: 360 000 zł

Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Zapraszamy na prezentację nieruchomości!

 

Opis nieruchomości

Na sprzedaż lokal w atrakcyjnej cenie. A lokalizacja ,,wszystko w jednym miejscu”. Osiedle, sklepy, punkty usługowe, dużo klientów, samo reklamujący się punkt handlowo usługowy.   To jest ten moment, aby zacząć swój własny biznes lub rozbudować już istniejący. Jesteś odważny i zdecydowany, szukasz własnego lokalu w niskiej cenie dla swojego biznesu? Świetnie trafiłeś ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Lokal znajduje się przy ulicy Okrężnej w Siemianowicach Śląskich duże osiedle Tuwim, tuż obok Wróbla, Korfantego więc i klient się znajdzie. Klientów już masz co dalej, lokal o powierzchni 71, 98m2. Duża sala operacyjna, mniejsza do aranżacji jako socjal, kuchnia punkt wytwórczy, zależy od pomysłu podłączenie typu,, siła”. Co tu ma sens: prywatny gabinet lekarski, poradnia psychologiczna, stomatolog, gabinet odnowy beauty, yoga, punkt relaksacyjny lub rozwojowy, punkt odbioru sklepu on-line. Stylistka paznokci, sklep zoologiczny, wędkarski, serwis bez względu na branże. Oraz wiele innych świeżych nowych pomysłów możesz zrealizować właśnie tu. Duży parking przy budynku.   Oferta wyłącznie u mnie, przeprowadzę Cię przez cały proces i zapewnię bezpieczeństwo i pewność zakupu. Pomogę w realizacji kredytu hipotecznego lub konsumencki na rozruch, ubezpieczę lokal. Szczegóły wyłącznie telefonicznie.   Cena 360 000zł   Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny a zawarte w niej dane mogą ulec zmianie. Lokal jest w trakcie uzyskania Świadectwa Charakterystyki Energetycznej.

Szczegółowe dane

Additional information

Cena:

360 000 zł

Powierzchnia:

71,9 m²

Kontakt:

Grzegorz Bałdys
tel. +48 510 776 415
g.baldys@sgk-nieruchomosci.pl

0 +

Sprzedanych mieszkań

0 +

Aktywnych procesów sprzedaży

0 M+

Łączna wartość transakcji

0 +

Zadowolonych Klientów

SGK Nieruchomości od 6 lat świadczy usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami: w sprzedaży, zakupie i wynajmie nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych.

Social media

Relacje inwestorskie

Adres e-mail: inwestor@sgksa.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 09.00 – 17.00
W soboty i niedziele: Zamknięte

Dane kontaktowe

Telefon: +48 32 411 72 93
Adres e-mail: biuro@sgk-nieruchomosci.pl

SGK Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie ul. Puławska 16/U8 o numerze NIP: 5833025558 Regon: 220564525 KRS: 0000299139 prowadzony przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego o kapitale zakładowym 50.000 zł opłaconym w całości.